Muži Ženy Starší žáci Mladší žáci Dorostenky Dorostenci Přípravka | |
---|---|
ID FireSport: | 155055 |
Okres: | Kolín |
Kraj: | Středočeský |
Souřadnice: | 50°00*29*N,15°17*57*E |
PSČ: | 281 23 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
Výsledky týmu
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
---|---|---|---|---|---|---|---|
A | 2019/08/10 | Sendražice | PLHL | 18,51 | 1 | 10 | |
A | 2019/05/04 | Lžovice | PLHL | 18,82 | 1 | 10 | |
A | 2019/05/11 | Krakovany | PLHL | 19,90 | 1 | 10 | |
A | 2019/05/25 | Vrbčany | PLHL | 23,16 | 3 | 8 | |
B | 2019/05/11 | Krakovany | PLHL | 20,09 | 2 | 9 | |
B | 2019/05/04 | Lžovice | PLHL | 22,43 | 3 | 8 | |
C | 2019/05/11 | Krakovany | PLHL | 23,03 | 4 | 7 | |
C | 2019/05/04 | Lžovice | PLHL | 23,06 | 4 | 7 | |
Horáková Adéla | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 21,35 | 67 | 0 | |
HORÁKOVÁ Karolína | 2019/03/24 | Jablonec | FSCR | 21,11 | 84 | 0 | |
KRATOCHVÍLOVÁ Anežka | 2019/03/24 | Jablonec | FSCR | NP | 148 | 0 | |
Kratochvílová Anežka | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 17,89 | 31 | 0 | |
KUBEROVÁ Eliška | 2019/03/24 | Jablonec | FSCR | 17,36 | 35 | 0 | |
MARTÍNKOVÁ Barbora | 2019/03/24 | Jablonec | FSCR | 17,75 | 45 | 0 | |
Martínková Barbora | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 18,09 | 34 | 0 | |
MELENOVÁ Sára | 2019/03/24 | Jablonec | FSCR | 22,63 | 103 | 0 | |
MUŠÁK Johana | 2019/03/24 | Jablonec | FSCR | 17,95 | 50 | 0 | |
Mušák Johana | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 18,37 | 37 | 0 | |
MYKYTYUK Karina | 2019/03/24 | Jablonec | FSCR | 16,07 | 15 | 0 | |
Mykytyuk Karina | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 15,30 | 4 | 0 | |
PALIČKOVÁ Rozálie | 2019/03/24 | Jablonec | FSCR | 16,82 | 20 | 0 | |
Paličková Rozálie | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 18,78 | 40 | 0 | |
TYŠEROVÁ Sofie | 2019/03/24 | Jablonec | FSCR | 16,93 | 25 | 0 | |
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
1. místo PLHL 19191. místo PLHL 20194. místo PLHL 20196. místo PLHL 2019
Polabská hasičská liga
Tým: Starý Kolín A, nejlepěí čas: 18,51 Plamen útok, sklopka, body: 38 počet výsledků: 4x
Polabská hasičská liga
Tým: Starý Kolín B, nejlepěí čas: 20,09 Plamen útok, sklopka, body: 17 počet výsledků: 2x
Polabská hasičská liga
Tým: Starý Kolín C, nejlepěí čas: 23,03 Plamen útok, sklopka, body: 14 počet výsledků: 2x
Fire Sport
Tým: Starý Kolín Horáková Adéla, nejlepěí čas: 21,35 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Starý Kolín HORÁKOVÁ Karolína, nejlepěí čas: 21,11 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Starý Kolín KRATOCHVÍLOVÁ Anežka, nejlepěí čas: NP Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Starý Kolín Kratochvílová Anežka, nejlepěí čas: 17,89 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Starý Kolín KUBEROVÁ Eliška, nejlepěí čas: 17,36 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Starý Kolín MARTÍNKOVÁ Barbora, nejlepěí čas: 17,75 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Starý Kolín Martínková Barbora, nejlepěí čas: 18,09 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Starý Kolín MELENOVÁ Sára, nejlepěí čas: 22,63 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Starý Kolín MUŠÁK Johana, nejlepěí čas: 17,95 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Starý Kolín Mušák Johana, nejlepěí čas: 18,37 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Starý Kolín MYKYTYUK Karina, nejlepěí čas: 16,07 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Starý Kolín Mykytyuk Karina, nejlepěí čas: 15,30 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Starý Kolín PALIČKOVÁ Rozálie, nejlepěí čas: 16,82 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Starý Kolín Paličková Rozálie, nejlepěí čas: 18,78 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Starý Kolín TYŠEROVÁ Sofie, nejlepěí čas: 16,93 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Videa a fotografie týmu
Pořádané soutěže
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyČlen týmu
Fanoušek týmu
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2019
Komentáře